Apie mus

Apsilankykite mūsų naujoje svetainėje : www.refor.lt

UAB REFOR kolektyvas dažų srityje dirba nuo 1993 metų.

Pagrindinės bendrovės darbo kryptys yra:

► Dažų, lakų, impregnantų medinių paviršių apsaugai ir apdailai tiekimas, dažų ir dažymo sistemų parinkimas, produktų pritaikymas tiek darbui statybų sektoriuje, tiek pramonės įmonėse gaminančiose medinius namus, langus, duris, baldus ar bet kokius kitus gaminius iš medienos.

► Savo gamybiniame ceche atliekame pramoninį medienos gaminių dažymą, lakavimą, medinių paviršių sendinimą-šukavimą, patinavimą. Tai gali būti dailylentės, tvorų lentos, terasų lentos, konstrukcinė mediena, parketlentės, grindinės lentos ir t.t.

 

VISKAS MEDIENAI  

langams, durims, dailylentėms, tvoroms, medinėms konstrukcijoms, terasoms, lauko-sodo baldams, vaikų žaidimų aikštelėms, pavėsinėms, medinėms grindims, parketui  ir t.t..

Lietuvoje atstovaujame

Danijos, Suomijos, Vokietijos gamintojus ir jų prekinius ženklus      TEKNOS   BONDEX   GORI   RAKOLL

Bendrovė tiekia

Impregnantą, gruntą, dažus, laką, terasų alyvą, medienos atbalinimo, dezinfekavimo, valymo priemones, specialius produktus medienos padengimui ir t.t..

Paslaugos kurias atliekame įmonės ceche

– Pramoninis dailylenčių impregnavimas ir dažymas. Šią paslaugą atliekame jau daugiau nei 10 metų. Pajėgumai: iki 20000 kv/m per mėnesį.

– Medienos sendinimas – struktūravimas specialiomis moderniomis vokiškomis staklėmis. Grindims, lentelėms baldų detalėms ar panašiai (iki 600 mm pločio). Nuo labai švelnaus iki  gilaus „Rustika“ efekto. Pajėgumai apie 20000 kv/m per mėnesį.

KONSULTUOJAME

Bendrovės specialistai konsultuoja ir pataria kaip apsaugoti ir padengti naujus medinius paviršius, kaip atlikti sisteminę priežiūrą, kaip renovuoti ir išsaugoti jau laiko paliestus.