Paslaugos

Apsilankykite mūsų naujoje svetainėje : www.refor.lt

ATLIEKAMI DARBAI ĮMONĖS CECHE

PRAMONINIS TIESIŲ MEDIENOS GAMINIŲ DAŽYMAS

DAŽYMO DARBAIImpregnuojame, gruntuojame, dažome, alyvuojame, lakuojame, vaškuojame.... įvairiausius gaminius iš medienos. 

PRITAIKYMAS

Išorės ir vidaus dailylentės, tvorų lentos ir tašeliai, konstrukcinė mediena, gegnės, balkiai,  grindų ir durų apvadai, lentelės pirtims, grindinės lentos, terasų lentos, palangės, laiptų pakopos, suolų tašai ir t.t..  

            

 


MEDIENOS SENDINIMAS - ŠUKAVIMAS   (struktūravimas arba rieviavimas)

Moderniomis staklėmis atliekame medinių paviršių sendinimą - šukavimą. Nuo labai švelnaus iki stipriai išreikšto-gilaus "rustika" efekto. Galimas sendinamo gaminio plotis iki 600 mm.. 

PRITAIKYMAS

Parketlentės, dailylentės vidui ar fasadams, terasų ar tvorų lentos, lentelės sodo baldams, baldų fasadų detalės, medinės sijos,įvairios klijuotos medienos plokštės, gaminių iš MDF paviršiai ir t.t..

 

 


MEDIENOS PATINAVIMAS, struktūravimas ir dažymas keliomis spalvomis

Tai yra speciali medienos paviršiaus apdirbimo ir padengimo technologija keliomis spalvomis. Tokiu būdu yra išryškinamas individualus medienos raštas, paviršiui suteikiant natūraliai pasenusio ir gamtos bei laiko išgairinto įvaizdį. 

PRITAIKYMAS

Iterjerų sienoms ir atitvaroms, lauko ir kitokiems baldams, durų bei langų apvadams, balkiams, įvairioms puošybos detalėms, lauko fasadams, langinėms ir eilei kitos paskirties apdailos darbų. Pasitelkę savo fantaziją, pasinaudoję natūraliu medienos rašto grožiu, bei parinkę skirtingų spalvų derinį, jūs galite sukurti vienetinį ir nepakartojamą savo sodybos, baro, parduotuvės ar kitokį interjerą.


Pramoninį lentelių dažymą atliekame jau 15 metų. Esame pirmieji pasiūlę šią paslaugą namų statytojams Lietuvoje.

 Per šį laikotarpį esame išbandę įvairius pramoniniam dažymui TEKNOS ir GORI skirtus produktus ir dažymo sistemas, todėl visada žinome kokį optimaliausią dažymo variantą pritaikyti jūsų poreikiams.

 

Mūsų parinktais dažais ir pritaikytomis dažymo sistemomis yra dažytos visų didžiųjų vandens pramogų parkų, Eglės sanatorijos, Lietuvos jūrų muziejaus, delfinariumo medinės konstrukcijos. O savo ceche jau esame nudažę ne dešimtis bet šimtus tūkstančių kvadratinių metrų medinių lentelių privatiems ir visuomeniniams objektams Lietuvoje, Skandinavijoje ir kitose Europos šalyse.

Mūsų cecho pajėgumai viršija 20'000 kvadratinių metrų pilnai nudažytų gaminių per mėnesį.